man2

شرکت ویستا پترو جهانپارس (سهامی خاص-شماره ثبت32068 ) در سال 1395 با هدف تامین نیاز صنایع کشور به ویژه صنعت نفت ،گاز،پتروشیمی و فولاد تاسیس گردید.
این شرکت به پشتوانه داشتن منابع انسانی مجرب با بیش از 40 سال سایقه اجرایی در حوزه های خرید ،بازرگانی، حمل و نقل ،بازرسی و مهندسی فروش، در فهرست تامین کنندگان مجاز وزارت نفت ایران قرار دارد همچنین جهت ارتقا و توسعه فعالیتهای خود اقدام به تاسیس دفتر رسمی در شهر اهواز، وکشور ترکیه و استرالیا نموده است تا با بهره گیری از همه امکانات بهتربن زنجیره تامین را برای مشتریان خود ایجاد نماید.
ضمنا این شرکت دارای گواهی صلاحیت کار از جانب سازمان کار و رفاه و امور اجتماعی می باشد ، که توانایی انجام پروژه های مربوط به امور خدماتی همچون نیروی انسانی و فضای سبز و امور مهندسی را در هر سطح مالی را دارا می باشد .
شرکت ویستا پترو جهان پارس به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت Ashtapad Overseas ، سومین صادر کننده بزرگ کشور هند در زمینه تولید و تامین انواع لوله ، تیوب ، اتصالات و فلنج ، در صنایع بزرگ ایران دارای فعالیت می باشد .
در زمینه تامین انواع ترانسفورماتورهای صنعتی ، به عنوان نماینده انحصاری شرکت Jinshanmen Electrical چین ، در پروژه های عظیم ایران حضور موثر داشته است . همچنین در خصوص تامین انواع شیرهای دستی و کنترلی ، امکان تامین برندهای  IVT و Athena Valve از کشور ایتالیا و محصولات Wuzhu چین ، مربوط به پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی میباشد  .

این شرکت جهت ارتقاء و توسعه فعالیتهای خود اقدام به تاسیس دفتر رسمی در کشور ترکیه نموده ، تا با بهره گیری از همه امکانات ، در هر شرایطی بهترین زنجیره تامین را برای مشتریان خود ایجاد نماید .ضمنا جهت ارتباط موثرتر با مشتریان خود در جنوب کشور ، اقدام به ایجاد شعبه در شهر اهواز نموده است .

مزیت رقابتی این شرکت :

 

• قرار داشتن در وندور لیست بلند منابع شرکت ملی نفت ایران
• توانایی تأمین انواع کالاهاي اروپایی و تحریمی به صورت مستقیم از دفاتر همکار این شرکت در کشور های استرالیا، امارات متحده عربی و ترکیه
• امکان تأمین تجهیزات تحریمی (در صورتی که درخواست خرید کالا به صورت عمومی اعلام نشده باشد.)
• امکان فروش تجهیزات به صورت ریالی درب انبار و یا به صورت ارزي بر اساس ترم CFR بنادر و CPT فرودگاه های کشور .