درباره ما

man2

شرکت ویستا پترو جهانپارس ( سهامی خاص – شماره ثبت 32068 ) در سال 1395 با هدف تامین نیاز بخش های صنعتی کشور به ویژه در صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاهی و فولاد تاسیس گردید . این شرکت به پشتوانه داشتن مهندسان مجرب با بیش از 40 سال سابقه اجرایی و بازرگانی ، در فهرست تامین کنندگان مجاز مورد تائید شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز و شرکت صنایع پتروشیمی و فولاد قرار دارد.
شرکت ویستا پترو جهان پارس به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت Ashtapad Overseas ، سومین صادر کننده بزرگ کشور هند در زمینه تولید و تامین انواع لوله ، تیوب ، اتصالات و فلنج ، در صنایع بزرگ ایران دارای فعالیت می باشد .
در زمینه تامین انواع ترانسفورماتورهای صنعتی ، به عنوان نماینده انحصاری شرکت Jinshanmen Electrical چین ، در پروژه های عظیم ایران حضور موثر داشته است . همچنین در خصوص تامین انواع شیرهای دستی و کنترلی ، به عنوان نماینده شرکتهای IVT و Athena Valve از کشور ایتالیا و شرکت Wuzhu چین ، در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی شروع به فعالیت نموده است .
این شرکت جهت ارتقاء و توسعه فعالیتهای خود اقدام به تاسیس دفتر رسمی در کشور ترکیه نموده ، تا با بهره گیری از همه امکانات ، در هر شرایطی بهترین زنجیره تامین را برای مشتریان خود ایجاد نماید .ضمنا جهت ارتباط موثرتر با مشتریان خود در جنوب کشور ، اقدام به ایجاد شعبه در شهر اهواز نموده است .